Česká verze English version

Aktuality

Stránky: 1|2
SOLÁRNÍ SYSTÉMY - PANELOVÉ A BYTOVÉ DOMY

SOLÁRNÍ SYSTÉMY - PANELOVÉ A BYTOVÉ DOMY

Využijte mimořádně výhodné dotační podmínky ve Vašem bytovém domě!

TERMICKÉ SOLÁRNÍ SYSTÉMY PRO PANELOVÉ A BYTOVÉ DOMY

Na základě našich zkušeností Vám nabízíme termické solární systémy k přípravě teplé užitkové vody (eventuálně i přitápění) ve Vašem panelovém nebo bytovém domě.

Díky historicky nejvýhodnějším dotačním podmínkám na využití obnovitelných zdrojů energie pro bytové domy, jsou ekonomické přínosy solárního systému velmi zajímavé. Pro běžné panelové domy může být po započtení dotace návratnost investice již ve třetím roce jeho využívání (2-5 let). Vezmeme-li v úvahu dlouhou životnost solárního systému (kolektory mají životnost delší jak 30 let), jsou úspory za sníženou spotřebu stávajících energií velmi vysoké.

Umístění solárních kolektorů na střechu nebo fasádu domu je společně s vhodnou akumulací řešeno individuálním projektem. Pro většinu stávajících systémů k přípravě TUV a přitápění v panelových a bytových domech, lze nalézt vhodné a účinné technické řešení a propojení. Běžně lze v panelových domech do 8 pater dosáhnout (instalací kolektorů na střechu) snížení nákladů na přípravu TUV v rozsahu 35 - 55%. U menších panelových nebo bytových domů lze dosáhnout úspor vyšších (až 70%). U panelových nebo bytových domů s více patry, je vhodné využití fasádních kolektorů. Tímto řešením lze v kombinaci se střešním solárním systémem dosáhnout vyššího pokrytí solárním systémem a tedy i vyšších úspor.

 

Stáhněte si informativní leták, kde naleznete nejen fotografie skutečně realizovaných solárních systémů tohoto typu, ale i základní informace o možnostech těchto solárních systémů. STÁHNOUT

V případě zájmu o vypracování indikativní nabídky nás neváhejte kontaktovat. Stávající mimořádně výhodné dotační podmínky jsou platné do 31.3.2010.

 

 

volejte na tel.:  737 226 052 nebo 739 528 014
pište na e-mail: boranova@strobo.cz

 

 


KOMBINOVANÉ SOLÁRNÍ SYSTÉMY S TEPELNÝM ČERPADLEM

KOMBINOVANÉ SOLÁRNÍ SYSTÉMY S TEPELNÝM ČERPADLEM

Na stavebním veletrhu jsme představili novinku v podobě kombinovaných systémů. Díky aktuálním dotacím tak můžete mít

SOLÁRNÍ SYSTÉM ZDARMA!


Na letošním Stavebním veletrhu jsme společně s firmou CIAT (výrobce tepelné a chladící techniky z Francie) představily kombinované systémy.

Novinka spočívá v kombinaci dvou TZB (technických zařízení budov) využívajících obnovitelné zdroje enrgie (OZE).

Kombinované systémy efektivně spojují termické solární systémy s tepelným čerpadlem. Díky výhodným dotačním podmínám je možné získat solární systém v podstatě zadarmo. Výhodou kombinovaných systémů je kromě čerpání dvou dotačních titulů také snížení investičních nákladů za druhý akumulační zásobník a snížení potřebné plochy pro intalaci systému.

U novostaveb lze díky kombinovanému systému čerpat dotační bonus ve výši 20 000 Kč.

Stáhněte si informativní leták a v případě zájmu nás kontaktujte!

Leták ke stažení zde.


SOLÁRNÍ SYSTÉMY ECON

SOLÁRNÍ SYSTÉMY ECON

Stáhněte si informativní prezentaci o termických solárních kolektorech ECON.

Stáhněte si informativní prezentaci o termických solárních systémech, tvořených špičkovými kolektory ECON (řady EKS 3000).

STÁHNOUT


SOLÁRNÍ SYSTÉM OD 4.990,- KČ

SOLÁRNÍ SYSTÉM OD 4.990,- KČ

Systém k přípravě teplé vody (TUV) pro rodinné domy s 1-3 osobami.


Díky vysoké kvalitě našich výrobků a podmínkám programu ZELENÁ ÚSPORÁM, Vám nabízíme dodávku solárního systému na klíč již od 4.990 Kč. Uvedená cena je včetně DPH a montáže po odečtení dotačního příspěvku ve výši 55.000,- Kč.

Tato cena platí při optimálních podmínkách instalace v RD se sedlovou střechou se sklonem 45°. V ceně jsou kromě všech prvků solárního systému i rozvody trubek do 20m a dvakrát prostup zdí.

Tento systém (k přípravě teplé užitkové vody) je určen pro rodinné domy s 1-3 obyvateli.
Stáhněte si informativní leták a kontaktujte nás.

Leták naleznete ZDE.

 


Speciální nabídka kolektorů EKS 3000

Speciální nabídka kolektorů EKS 3000

Mimořádná časově omezená slevová akce na solární kolektory. Využijte jedinečnou příležitost!


Pro všechny odběratele jsme připravili v rámci mimosezonní akce nabídku solárních kolektorů za bezkonkurenční cenu 6999,- Kč za kolektor EKS 3000. Podmínkou je platba při převzetí zboží ve Strojírnách Bohdalice. Nabídka platí do 15.12.2010 nebo do vyprodání zásob, proto doporučujeme kontaktovat  naše obchodní oddělení co nejdříve.  V případě Vašeho zájmu, Informujte se na telefonních číslech 737 226 052 a 739 528 014.

 


KRÁSNÉ VÁNOCE!

KRÁSNÉ VÁNOCE!

Přejeme všem našim zákazníkům, zaměstnancům dodavatelům a dalším partnerům, šťastné a veselé vánoce a vše nejlepší v novém roce!Stránky: 1|2
Strojírny Bohdalice, a.s., 683 41 Bohdalice, tel.: 517 326 621, fax: 517 326 650, e-mail: sales@strobo.cz