Česká verze English version

O FIRMĚ - O společnostiVážení návštěvníci.

Děkujeme za Váš zájem o  prezentaci naší společnosti a návštěvu našich stránek.

Dovolte, abych Vám naši firmu krátce představil.

Společnost Strojírny Bohdalice, a.s. se v Jihomoravském regionu dlouhodobě řadila mezi přední  výrobce strojních zařízení, komponentů a ocelových konstrukcí pro široké spektrum průmyslových  odvětví. Se současným výrobním strojírenským programem se  můžete  seznámit na www.strobo.cz

S příchodem moderního využití obnovitelných zdrojů energie se naše firma začala orientovat na nové technologie a rozšířila  výrobu o novou divizi : SOLÁRNÍ KOLEKTORY.

Před sedmi lety zakoupila firma licenci, technologii a značku společnosti ECON Solar z Rakouska. Od té doby se intezivně věnuje výrobě, marketingu, distribuci a vývoji plochých solárních termických kolektorů pro ohřev TUV a k přitápění.

Základní strategií firmy je výroba vysoce kvalitních výrobků, jejich inovace a kompletnost nabídky pro široké spektrum odběratelů.  Progresivní vývoj a výroba zařízení využívajících obnovitelné zdroje energe, je především díky výrobě termických solárních kolektorů, a dalších zařízení pro energetiku a ekologii, příslibem budoucího rozvoje společnosti a vysoké spokojenosti našich zákazníků.

V současné době máme přibližně 85 kmenových zaměstnanců a usilujeme o získání dalších špičkových pracovníků. Naší snahou je modernizovat technologické procesy a budovat vnitřní strukturu tak, abychom svou kvalitou, flexibilitou a spolehlivostí uspokojili i ty nejnáročnější odběratele.

Naším cílem  je prezentovat se jako spolehlivý partner s dlouhodobým působením na tuzemském trhu i v zahraničí.

 

Ing. Dušan Ondrášek
předseda představenstva a generální ředitel

Strojírny Bohdalice, a.s.
683 41 Bohdalice

TEL: 517 326 621
FAX: 517 326 650
e-mail: sales@strobo.cz

Strojírny Bohdalice, a.s., 683 41 Bohdalice, tel.: 517 326 621, fax: 517 326 650, e-mail: sales@strobo.cz